Rektorer fritidshem & förskola – kontakt

Agneta Köppen
Telefon: 0481-455 37
E-post:  agneta.koeppen@nybro.se
Hanemålaskolan

Anna Kanberg
Telefon: 0481 455 16
E-post:  anna.kanberg@nybro.se
Paradisskolan f-6

Marita Ljungberg Blom
Telefon: 0481-450 91
E-post:  marita.ljungberg-blom@nybro.se
Naturförskolan, Förskola Vitsippan, Förskola Hanemålagården

Christine Gustavsson
Telefon: 0481 – 455 00
E-post:  christine.gustavsson@nybro.se
Förskolan Blåklockan, Förskolan Guldgruvan

Anna Hård af Segerstad
Telefon: 0481-452 18
E-post:  anna.hardafsegerstad@nybro.se
Fagerslättsskolan

Camilla Tagesson
Telefon: 0481-455 08
E-post:  camilla.tagesson@nybro.se
Madesjöskolan f-6

Lena Jonsson
Telefon: 0481-456 08
E-post:  lena.p.jonsson@nybro.se
Alsterbro förskola, Bäckebo förskola, Kristvallabrunns förskola, Gazellen förskola

Rose-Marie Hultqvist
Telefon: 0481-450 63
E-post:  rose-marie.hultqvist@nybro.se
Förskola Gammelgården, Förskola Högaberg, Örsjö förskola

Pär Axelsson
Telefon: 0481 -452 83
E-post:  par.axelsson@nybro.se
Alsterbro skola, Kristvallabrunn skola, Bäckebo skola

Åsa Nystedt
Telefon: 0481 – 302 57
E-post:  asa.nystedt@nybro.se
Orrefors skola, Flerohopps skola

Petra Lökeberg
Telefon: 070-509 55 08
E-post:  petra.lokeberg@nybro.se
Orrefors förskola, Madesjö förskola, Flygsfors förskola

Åsa Arvidsson
Telefon: 070-883 63 07
E-post:  asa.arvidsson@nybro.se
Örsjö skola, Västerängsskolan

Jenny Nilsson
Telefon: 073-088 35 90
E-post:  jenny.s.nilsson@nybro.se
Förskolan Ljunghaga, Förskolan Åkrahäll, Flerohopps förskola

Datum för publicering | ändrad: 2019-03-14 | skapad: 2014-12-09
Webbredaktör: Malin Åkesson | malin.akesson@nybro.se
Id: inlägg: 2356 - kategori: 162

Barn & Utbildning - Kontakt

  Administratör - kontakt

Kontakta Malin om du har frågor gällande barnomsorg i Paradisområdet. Malin Åkesson Administratör Telefon: 0481-452 70 E-post: malin.akesson@nybro.se

  Barnomsorg - kontakt

Kontakta Carina om du har frågor gällande barnomsorg, köhantering eller webbtjänsten Dexter.

  Skoldatatek - kontakt

Kontakta Malin Fridlund om du har funderingar gällande tekniska verktyg samt pedagogisk programvara. Malin Fridlund IT-samordnare Telefon: 0481-454 13 E-post: [...]

  Bibliotek - kontakt

Nybro Bibliotek Låneexpedition Telefon:0481-454 60 E-post: bibliotek@nybro.se Folk- och grundskolebibliotek Bibliotekschef; Agneta Bennsäter Telefon: 0481-454 64 E-post: agneta.bennsater@nybro.se Barn och [...]

  Ekonom - kontakt

Kontakta Martina om du har frågor gällande ekonomi. Martina Ankarman Ekonom Telefon: 0481-452 31 E-post: martina.ankarman@nybro.se

  Rektorer fritidshem & förskola - kontakt

Agneta Köppen Telefon: 0481-455 37 E-post: agneta.koeppen@nybro.se Hanemålaskolan Anna Kanberg Telefon: 0481 455 16 E-post: anna.kanberg@nybro.se Paradisskolan f-6 Marita Ljungberg [...]

  Rektorer grundskola - kontakt

Anna Hård af Segerstad Telefon: 0481-452 18 E-post: anna.hardafsegerstad@nybro.se Skola: Fagerslättsskolan åk. F-3 Malin Westergren Telefon: 0481-455 12 E-post: malin.westergren@nybro.se [...]

  Skolskjutshandläggare - Kontakt

Kontakta Heléne om du har övergripande frågor om skolskjuts. Heléne Bernlind-Rosén Telefon 0481 - 454 78 E-post: helene.bernlind-rosen@nybro.se