Rektorer grundskola – kontakt

Malin Westergren
Telefon: 0481-455 12
E-post:  malin.westergren@nybro.se
Skolor: Fagerslättsskolan

Agneta Köppen
Telefon: 0481-455 37
E-post:  agneta.koeppen@nybro.se
Skola: Hanemålaskolan

Pär Axelsson
Telefon: 0481-452 83
E-post:  par.axelsson@nybro.se
Skola: Alsterbro skola, Kristvallabrunn skola, Bäckebo skola

Anna Kanberg
Telefon: 0481-455 16
E-post:  anna.kanberg@nybro.se
Skola: Paradisskolan åk F-6

Magnus Holmerin
Telefon: 0481-455 15
E-post:  magnus.holmerin@nybro.se
Skola: Paradisskolan åk 7-9

Camilla Tagesson
Telefon: 0481-455 08
E-post:  camilla.tagesson@nybro.se
Skola: Madesjöskolan åk F-6, Västerängskolan

Heinz Rejdvik
Telefon: 0481-454 82
E-post:  heinz.rejdvik@nybro.se
Skola: Madesjöskolan åk 7-9

Åsa Nystedt
Telefon: 0481-302 57
E-post:  asa.nystedt@nybro.se
Skola: Orrefors-, Örsjö-, Flerohopp skola

Cecilia Bäck
Telefon: 0481-455 43
E-post:  cecilia.back@nybro.se
Skola: Grundsärskolan

 

 

Datum för publicering | ändrad: 2017-08-09 | skapad: 2014-12-09
Webbredaktör: Therese Larsson | therese.larsson@nybro.se
Id: inlägg: 2342 - kategori: 162

Barn & Utbildning - Kontakt

  Barnomsorg - kontakt

Kontakta Carina om du har frågor gällande barnomsorg, köhantering eller webbtjänsten Dexter.

  Skoldatatek - kontakt

Kontakta Niklas Persson om du har funderingar gällande tekniska verktyg samt pedagogisk programvara. Niklas Persson IKT pedagog Telefon: 0481-452 73 [...]

  Utvecklingsledare - kontakt

Har du frågor som rör kvalitet eller mål och resultat inom Lärande och kultur är det Ulrica du ska kontakta. [...]

  Bibliotek - kontakt

Nybro Bibliotek Låneexpedition Telefon:0481-454 60 E-post: bibliotek@nybro.se Folk- och grundskolebibliotek Bibliotekschef; Agneta Bennsäter Telefon: 0481-454 64 E-post: agneta.bennsater@nybro.se Barn och [...]

  Rektorer fritidshem & förskola - kontakt

Agneta Köppen Telefon: 0481-455 37 E-post: agneta.koeppen@nybro.se Hanemålaskolan Anna Kanberg Telefon: 0481 455 16 E-post: anna.kanberg@nybro.se Paradisskolan f-6 Marita Blom [...]

  Rektorer grundskola - kontakt

Malin Westergren Telefon: 0481-455 12 E-post: malin.westergren@nybro.se Skolor: Fagerslättsskolan Agneta Köppen Telefon: 0481-455 37 E-post: agneta.koeppen@nybro.se Skola: Hanemålaskolan Pär Axelsson [...]

  Resursgruppen - Kontakt

Ingrid Hult Psykolog - chef för Resursgruppen Telefon: 0481-452 76, 072-969 82 88 E-post: ingrid.hult@nybro.se Ibelises Pozo-Karlsson Psykolog Telefon: 0481-452 [...]

  Skolskjutshandläggare - Kontakt

Kontakta Heléne om du har övergripande frågor om skolskjuts. Heléne Bernlind-Rosén Telefon 0481 - 454 78 E-post: helene.bernlind-rosen@nybro.se