Äldreomsorg, Västra området – Kontakt

Biståndshandläggare Myrdalen/Flerohopp
Marianne Edström
Dunderbergsgatan 2, Nybro
Telefon: 0481-456 40
E-post:  marianne.edstrom@nybro.se

Biståndshandläggare Skomakaregatan
Rudina Kalici
Dunderbergsgatan 2, Nybro
Telefon: 0481-450 50
E-post:  rudina.kalici@nybro.se

Enhetschef för Demensboende, Törnvägen 1, Solgläntan och Dagverksamhet
Maria Klingbjer
Madesjögläntan
Telefon: 0481-456 67
E-post:  maria.klingbjer@nybro.se

Enhetschef för Demensboende Törnvägen 3, Ekbacken och korttidsboende demens
Anette Bard Berglund
Madesjögläntan
Telefon: 0481-456 42
E-post:  anette.bard-berglund@nybro.se

Enhetschef för hemtjänst Västra 1  (Skomakargatan hemtjänst)
Matilda Strömdahl
Telefon 0481-456 43
E-post:  matilda.stromdahl@nybro.se

Enhetschef för hemtjänst Västra 2 (Myrdalens hemtjänst)
Tove Ahlqvist
Telefon 0481-456 47
E-post:  tove.ahlqvist@nybro.se

Enhetschef för Stallgården
Karin Becker
Strandvägen
Telefon: 0481-450 20
E-post:  karin.becker@nybro.se

 Information om Stallgårdens äldreboende

Relaterat: Blanketter, Kontaktuppgifter och Webbsida för: Äldreomsorg, Västra området – Kontakt

Datum för publicering | ändrad: 2017-08-25 | skapad: 2014-10-06
Webbredaktör: Ewy Steen | ewy.steen@nybro.se
Id: inlägg: 528 - kategori: 109

Biståndshandläggare och enhetschefer