Äldreomsorg, Västra området – Kontakt

Biståndshandläggare Myrdalen/Flerohopp
Jessica Vågenäs
Telefon: 0481-456 40
E-post:  Jessica.vagenas@nybro.se

Biståndshandläggare Skomakaregatan
Rudina Kalici
Telefon: 0481-450 50
E-post:  rudina.kalici@nybro.se

Enhetschef för Kvarnbacken och Dagverksamheten
Anette Bard Berglund
Telefon: 0481-456 42
E-post:  anette.bard.berglund@nybro.se

Enhetschef för Kvarnbacken 
Sussanne Karlsson
Telefon: 0481-45629
E-post:  sussanne.karlsson@nybro.se

Enhetschef för Demensboende, Törnvägen 1, Törnvägen 3 och Korttidsboendet i Madesjö
Martina Hessel
Telefon: 0481-456 67
E-post:  martina.hessel@nybro.se

Enhetschef för Demensboende Ekbacken och Solgläntan
Mia Hellström
Telefon: 0481-454 11
E-post:  mia.hellstrom@nybro.se

Enhetschef för hemtjänst Västra 1  (Skomakargatan hemtjänst)
Sofie Jonsson
Telefon 0481-456 43
E-post:  sofie.jonsson@nybro.se

Enhetschef för hemtjänst Västra 2 (Myrdalens hemtjänst)
Arletta Wahlin
Telefon 0481-456 47
E-post:  arletta.wahlin@nybro.se

Enhetschef för Stallgården
Frida Andersson
Telefon: 0481-450 20
E-post:  frida.andersson@nybro.se

 Information om Stallgårdens äldreboende

Relaterat: Blanketter, Kontaktuppgifter och Webbsida för: Äldreomsorg, Västra området – Kontakt

Datum för publicering | ändrad: 2019-01-14 | skapad: 2014-10-06
Webbredaktör: Ewy Steen | ewy.steen@nybro.se
Id: inlägg: 528 - kategori: 109

Biståndshandläggare och enhetschefer