Kommunchef (tillförordnad) – Kontakt

Kontakta Carina om du har övergripande frågor om kommunen och vår styrning.

Carina Åresved-Gustavsson
Tillförordnad kommunchef samt Ekonomichef
Telefon: 0481-452 12
E-post:   carina.aresved-gustavsson@nybro.se

Datum för publicering | ändrad: 2018-09-18 | skapad: 2014-11-18
Webbredaktör: Johanna Callenryd | johanna.callenryd@nybro.se
Id: inlägg: 1765 - kategori: 64

Administration - Kontakt

  IT-chef - kontakt

Kontakta Sirpa om du har frågor som rör IT och system. Sirpa Koponen IT-chef Telefon: 0481-452 45 E-post: sirpa.koponen@nybro.se

  Kommunchef (tillförordnad) - Kontakt

Kontakta Carina om du har övergripande frågor om kommunen och vår styrning. Carina Åresved-Gustavsson Tillförordnad kommunchef samt Ekonomichef Telefon: 0481-452 [...]

  Administratör - förtroendevalda

Kontakta Milanka ifall du har frågor om vigslar, protokoll, befolkningsstatistik och förtroendevalda. Milanka Maksimovic Administratör Telefon: 0481-452 03 E-post: milanka.maksimovic@nybro.se

  Administratör - tjänstemän

Kontakta Marianne ifall du har frågor gällande inkommande post och synpunktshantering. Marianne Nilsson Administratör Telefon: 0481-452 02 E-post: marianne.nilsson@nybro.se

  Dataskyddsombud - Kontakt

Om du har frågor om dataskyddsförordningen, hur kommunen behandlar personuppgifter eller annat som rör detta är du välkommen att kontakta [...]

  Kommunarkivarie - kontakt

Kontakta Peter om du har frågor som rör det kommunala arkivet. Malena Willstein Arkivassistent Telefon: 0481-454 00 E-post: malena.willstein@nybro.se Pierre [...]

  Koncerncontroller - Kontakt

Hör av dig till Jeanette om du har allmänna frågor som rör styret av de kommunala bolagen. Jeanette Madeling Koncerncontroller [...]

  Utvecklingsstrateg - kontakt

Hör av dig till Camilla om du vill veta mer om kommunens kvalitets- och utvecklingsarbete. Camilla Kallenberg Utvecklingsstrateg Telefon: 0481- [...]