Rektorer fritidshem & förskola – kontakt

Agneta Köppen
Telefon: 0481-455 37
E-post:  agneta.koeppen@nybro.se
Hanemålaskolan

Anna Kanberg
Telefon: 0481 455 16
E-post:  anna.kanberg@nybro.se
Paradisskolan f-6

Marita Blom
Telefon: 0481-450 91
E-post:  marita.ljungberg-blom@nybro.se
Naturförskolan, förskola Vitsippan, förskola Hanemålagården

Christine Gustavsson
Telefon: 0481 – 455 00
E-post:  christine.gustavsson@nybro.se
Blåklockan, Floran och Skattkistan förskolor

Malin Westergren
Telefon: 0481-455 12
E-post:  malin.westergren@nybro.se
Fagerslättsskolan

Camilla Tagesson
Telefon: 0481-455 08
E-post:  camilla.tagesson@nybro.se
Madesjöskolan f-6, Västerängsskolan

Lena Jonsson
Telefon: 0481-456 08
E-post:  lena.p.jonsson@nybro.se
Alsterbro förskola, Bäckebo förskola, Kristvallabrunns förskola, Gazellen förskola

Rose-Marie Hultqvist
Telefon: 0481-450 63
E-post:  rose-marie.hultqvist@nybro.se
Förskola Gammelgården, förskola Högaberg, Örsjö förskola

Pär Axelsson
Telefon: 0481 -452 83
E-post:  par.axelsson@nybro.se
Alsterbro skola, Kristvallabrunn skola, Bäckebo skola

Anders Thomas
Telefon: 0481 – 302 57
Orrefors skola, Flerohopps skola, Örsjö skola
E-post:  anders.thomas@nybro.se

Åsa Nystedt
Telefon: 070-509 55 08
E-post:  asa.nystedt@nybro.se
Orrefors förskola, Madesjö förskola, Flygsfors förskola, Flerohopps förskola

 

Datum för publicering | ändrad: 2017-02-20 | skapad: 2014-12-09
Webbredaktör: Therese Larsson | therese.larsson@nybro.se
Id: inlägg: 2356 - kategori: 162

Barn & Utbildning - Kontakt

  Barnomsorg - kontakt

Kontakta Carina om du har frågor gällande barnomsorg, köhantering eller webbtjänsten Dexter.

  Skoldatatek - kontakt

Kontakta Niklas Persson om du har funderingar gällande tekniska verktyg samt pedagogisk programvara. Niklas Persson IKT pedagog Telefon: 0481-452 73 [...]

  Utvecklingsledare - kontakt

Har du frågor som rör kvalitet eller mål och resultat inom Lärande och kultur är det Ulrica du ska kontakta. [...]

  Bibliotek - kontakt

Nybro Bibliotek Låneexpedition Telefon:0481-454 60 E-post: bibliotek@nybro.se Folk- och grundskolebibliotek Bibliotekschef; Agneta Bennsäter Telefon: 0481-454 64 E-post: agneta.bennsater@nybro.se Barn och [...]

  Rektorer fritidshem & förskola - kontakt

Agneta Köppen Telefon: 0481-455 37 E-post: agneta.koeppen@nybro.se Hanemålaskolan Anna Kanberg Telefon: 0481 455 16 E-post: anna.kanberg@nybro.se Paradisskolan f-6 Marita Blom [...]

  Rektorer grundskola - kontakt

Malin Westergren Telefon: 0481-455 12 E-post: malin.westergren@nybro.se Skolor: Fagerslättsskolan Agneta Köppen Telefon: 0481-455 37 E-post: agneta.koeppen@nybro.se Skola: Hanemålaskolan Pär Axelsson [...]

  Resursgruppen - Kontakt

Ingrid Hult Psykolog - chef för Resursgruppen Telefon: 0481-452 76, 072-969 82 88 E-post: ingrid.hult@nybro.se Ibelises Pozo-Karlsson Psykolog Telefon: 0481-452 [...]

  Skolskjutshandläggare - Kontakt

Kontakta Heléne om du har övergripande frågor om skolskjuts. Heléne Bernlind-Rosén Telefon 0481 - 454 78 E-post: helene.bernlind-rosen@nybro.se