Ekonom – kontakt

Kontakta Marie om du har frågor gällande ekonomi.

Marie Axelsson
Ekonom
Telefon: 0481-452 38
E-post:  marie.axelsson@nybro.se

Datum för publicering | ändrad: 2017-02-02 | skapad: 2016-09-08
Webbredaktör: Therese Larsson | therese.larsson@nybro.se
Id: inlägg: 4518 - kategori: 162

Barn & Utbildning - Kontakt

  Barnomsorg - kontakt

Kontakta Carina om du har frågor gällande barnomsorg, köhantering eller webbtjänsten Dexter.

  Skoldatatek - kontakt

Kontakta Niklas Persson om du har funderingar gällande tekniska verktyg samt pedagogisk programvara. Niklas Persson IKT pedagog Telefon: 0481-452 73 [...]

  Utvecklingsledare - kontakt

Har du frågor som rör kvalitet eller mål och resultat inom Lärande och kultur är det Ulrica du ska kontakta. [...]

  Bibliotek - kontakt

Nybro Bibliotek Låneexpedition Telefon:0481-454 60 E-post: bibliotek@nybro.se Folk- och grundskolebibliotek Bibliotekschef; Agneta Bennsäter Telefon: 0481-454 64 E-post: agneta.bennsater@nybro.se Barn och [...]

  Rektorer fritidshem & förskola - kontakt

Agneta Köppen Telefon: 0481-455 37 E-post: agneta.koeppen@nybro.se Hanemålaskolan Anna Kanberg Telefon: 0481 455 16 E-post: anna.kanberg@nybro.se Paradisskolan f-6 Marita Blom [...]

  Rektorer grundskola - kontakt

Malin Westergren Telefon: 0481-455 12 E-post: malin.westergren@nybro.se Skolor: Fagerslättsskolan Agneta Köppen Telefon: 0481-455 37 E-post: agneta.koeppen@nybro.se Skola: Hanemålaskolan Pär Axelsson [...]

  Rektorer Åkrahäll - kontakt

Helén Fredriksson Telefon: 0481-456 01, 070-227 00 54 E-post: helen.fredriksson@nybro.se Program: Ekonomi-, Humanistiska-, Samhällsvetenskapsprogrammet, vuxenutbildning Grund och Gymnasium, yrkesvux inom [...]

  Resursgruppen - Kontakt

Ingrid Hult Psykolog - chef för Resursgruppen Telefon: 0481-452 76, 072-969 82 88 E-post: ingrid.hult@nybro.se Ibelises Pozo-Karlsson Psykolog Telefon: 0481-452 [...]

  Skolskjutshandläggare - Kontakt

Kontakta Heléne om du har övergripande frågor om skolskjuts. Heléne Bernlind-Rosén Telefon 0481 - 454 78 E-post: helene.bernlind-rosen@nybro.se