Kommunarkivarie – kontakt

Kontakta Peter om du har frågor som rör det kommunala arkivet.

Peter Tinnert
Kommunarkivarie
Telefon: 0481-452 30
E-post:  peter.tinnert@nybro.se

Malena Willstein
Arkivassistent
Telefon: 0481-454 00
E-post:  malena.willstein@nybro.se

Pierre Nielsen
Arkivassistent
Telefon: 0481-452 17
E-post:  pierre.nielsen@nybro.se

Relaterat: Karta/adress, Öppettider och Webbsida för: Kommunarkivarie – kontakt

Datum för publicering | ändrad: 2017-01-26 | skapad: 2014-09-12
Webbredaktör: Peter Tinnert | peter.tinnert@nybro.se
Id: inlägg: 336 - kategori: 64

Administration - Kontakt

  IT-chef - kontakt

Kontakta Sirpa om du har frågor som rör IT och system. Sirpa Koponen IT-chef Telefon: 0481-452 45 E-post: sirpa.koponen@nybro.se

  Kommunchef - Kontakt

Kontakta Jan om du har övergripande frågor om kommunen och vår styrning. Jan Darrell Kommunchef Telefon: 0481-452 52 E-post: jan.darrell@nybro.se

  Administratör - förtroendevalda

Kontakta Milanka ifall du har frågor om vigslar, protokoll, befolkningsstatistik och förtroendevalda. Milanka Maksimovic Administratör Telefon: 0481-452 03 E-post: milanka.maksimovic@nybro.se

  Administratör - tjänstemän

Kontakta Marianne ifall du har frågor gällande inkommande post och synpunktshantering. Marianne Nilsson Administratör Telefon: 0481-452 02 E-post: marianne.nilsson@nybro.se

  Integrationsstrateg - kontakt

Kontakta Irene om du har frågor gällande samordning av integration, information eller praktik för nyanlända. Irene Sjödahl Integrationsstrateg Telefon: 0481-453 [...]

  Kommunarkivarie - kontakt

Kontakta Peter om du har frågor som rör det kommunala arkivet. Peter Tinnert Kommunarkivarie Telefon: 0481-452 30 E-post: peter.tinnert@nybro.se Malena [...]

  Koncerncontroller - Kontakt

Hör av dig till Jeanette om du har allmänna frågor som rör styret av de kommunala bolagen. Jeanette Madeling Koncerncontroller [...]

  Utvecklingsstrateg - kontakt

Hör av dig till Camilla om du vill veta mer om kommunens kvalitets- och utvecklingsarbete. Camilla Kallenberg Utvecklingsstrateg Telefon: 0481- [...]